FAQ

Co to jest 'deska kompozytowa' ?

Jest to ekologiczny kompozyt, mieszanka naturalnego drewna bambusowego i polimerów HDPE. Materiał składa się w 60% z włókien bambusowych, w 30% z polimerów pochodzących z recyklingu HDPE i w 10% z materiałów wiążących i grzybobójczych. W procesie technologicznym mieszanka ta prasowana jest w wysokiej temp. i pod

Co wchodzi w skład systemu tarasowego ?

Staraliśmy się zminimalizować ilość części niezbędnych to instalacji oferowanych przez GrupaEcco desek tarasowych. Nie zapomnieliśmy jednak o jej solidności i precyzji. Dlatego też, kompletne, gotowe do montażu systemy tarasowe zawierają jedynie deskę kompozytową, legar kompozytowy, klip łączący zrobiony z tworzywa sztucznego, wkręt wykonany ze sta

Czy produkty grupy ecco są ekologiczne ?

Produkty proponowane przez firmę GrupaEcco posiadają wszystkie wymagane testy i atesty. Oferowany kompozyt w 100% nadaje się do recyklingu. Jednocześnie firma bardzo mocno jest skierowana na ekologię. Troska o naturalne środowisko jest jednym z naszych priorytetów. Stąd wybór naszej profesji.

Czy udzielacie gwarancji ?

Tak. Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 5 lat. Wysoka jakość i długa obietnica pewności to cechy, które niewątpliwie zostaną docenione przez naszych klientów.

Czym różnimy się od konkurencji ?

Nasze produkty posiadają najwięcej naturalnych składników; 60% to bambus. Są w pełni ekologiczne, ponieważ użyty polimer HDPE pochodzi z recyklingu a sam produkt również nadaje się w 100% do ponownego recyklingu. Estetyka i jakość wykonania naszych materiałów jest najlepsza. Dodatkowym ich atutem jest to, że nie wymagają one ża

Jak przygotowane powinno być podłoże ?

Prawidłowo przygotowane podłoże jest warunkiem właściwego zamontowania desek kompozytowych. Aby to osiągnąć, należy przestrzegać określonych zaleceń. Podłoże powinno być utwardzone, ze spadkiem minimum 1%. Może to być wylewka betonowa, istniejący taras, pozbruk, kostka, płytka czy stelaż.

Jaka jest forma sprzedaży ?

Firma posiada sieć dystrybucyjną na terenie całej Europy. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani naszymi produktami, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem sprzedaży. Poinformujemy Was, gdzie najbliżej będziecie mogli zakupić nasz asortyment.

Jaka kolorystyka jest dostępna ?

Firma posiada sieć dystrybucyjną na terenie całej Europy. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani naszymi produktami, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem sprzedaży. Poinformujemy Was, gdzie najbliżej będziecie mogli zakupić nasz asortyment.

Jakich narzędzi używa się do montażu ?

Przy obróbce desek kompozytowych korzystamy z narzędzi takich samych jak w obróbce drewna, czyli pił, wyrzynarek, wkrętów, itp. Naszą pracę cechuje dokładność oraz wysoka dbałość o najmniejsze szczegóły. Wszystko po to, aby oddawany w Państwa ręce produkt wyróżniał się najwyższą jakością.

Jakie są zalety deski kompozytowej ?

Zalet i wyższości deski kompozytowej nad drewnem jest mnóstwo. Najważniejsze z nich to brak konieczności konserwacji, impregnacji czy lakierowania.

Jakie są zastosowania deski kompozytowej ?

Produkty tego rodzaju charakteryzują się bogactwem możliwości zastosowań. Właśnie dlatego cieszy się ona uznaniem i popularnością. Deskę kompozytową można stosować w bardzo wielu przypadkach, do między innymi tarasów, pomostów, basenów, elewacji, chodników, architektury ogrodowej czy też ogrodzeń.

Jakiej konserwacji wymaga taki taras ?

Nie wymaga żadnej konserwacji. Na tym właśnie polega jej atut. Dodatkowo, nie jest potrzebna również ich impregnacja ani lakierowanie. Wystarczy mycie czystą wodą, najlepiej pod ciśnieniem.

Kim jesteśmy ?

GrupaEcco jest firmą skupiającą ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu. Jednocześnie jest wyłącznym przedstawicielstwem holenderskiej fabryki kompozytów na terenie Europy wschodniej. Jej ofertę stanowią deski tarasowe. Są one wykorzystywane jako forma pomostu lub podłoża na taras, a także znajdują zastosowanie jako elementy architektury og

Powrót do góry